Beko masina pumpa se ne gasi.

Odgovori
Bane016
Početnik
Pridružio se: Pet Nov 15, 2019 4:47 pm

Beko masina pumpa se ne gasi.

#1 Post od Bane016 » Ned Jan 19, 2020 4:31 pm

Pozz ljudi...imam problem sa masinom...pumpa mi vrti stalno, ukljucena je stalno i nista drugo ne reaguje...nece ni reset da se uradi...zamenio sam trijak od pumpe isto stalno je pumpa ukljucena...Jel moze pomoc sta da merim sta da menjam?Merio sam neke smd komponente koje su mi sumnjive i kontam dobre su..diode, kondezatore(kapacitivnost) jedino male smd tranzistore nisam merio i ove velike kondezatore od 1000uF..
Puma je ispravna, hidrostat bravica...sve je ispravno...jedino neka greska u elektronici ako postoji...slike programatora su u prilogu...delova za ovu elektroniku imam i na pretek bukvalno sve x2...samo neznam odakle da krenem...

ako mi pomognete imate pivo...takodje izacicu u susret ako vam treba neke komponente za neke elektronike imam brdo elektronika...

Hvala u napred..

Bane016
Početnik
Pridružio se: Pet Nov 15, 2019 4:47 pm

Re: Beko masina pumpa se ne gasi.

#2 Post od Bane016 » Pon Jan 20, 2020 10:59 pm

Da javim resio sam problem...A problem je bio sa hidrostatom koji je lose povezan od strane nekog specijalca....

NemanjaCucak2005
Početnik
Pridružio se: Ned Dec 30, 2018 8:57 pm

#3 Post od NemanjaCucak2005 » Ned Feb 02, 2020 8:23 am

Imao sam takav slucaj da je neko isto naopako povezao, ali kod mene je bio slucaj neuspesan,desilo se to da kada je naopako spojio taj specijalac ustanovio sam na kraju da su dva releja crkla (ne znam kako), jedan uln (ne znam ni kako je on crkao) i tranzistor koji sluzi za hidrostat.

Korisnikov avatar
žežino
Početnik
Pridružio se: Pon Okt 09, 2017 8:25 pm

#4 Post od žežino » Čet Feb 06, 2020 1:14 am

Bravo majstore to su naj teži kvarovi ,kad popravljaš ispravno.
KO ZNA TAJ I UME

Odgovori