Beko ili LG

Odgovori
Box73
Početnik
Pridružio se: Pon Jan 20, 2020 6:56 am

Beko ili LG

#1 Post od Box73 » Uto Jan 21, 2020 2:58 pm

Potrebna mi je pomoc oko kupovine masine za ves izmedju modela Beko 7636xa i LG F0J5WN3W obe su slim.vaijanta.Interesuje me razlika u kvalitetu,programu pranja jedne i druge,i iskustvo sa istim masinama.ako neko ima.

Korisnikov avatar
elektricar024
Site Admin
Pridružio se: Ned Maj 15, 2016 1:27 pm
Kontakt:

Re: Beko ili LG

#2 Post od elektricar024 » Uto Jan 21, 2020 4:45 pm

Ja lično ka zvanični servis za LG moguti reći da jako retko imam problem sa njima. Verujem da LG se prodaje mnogo slabije na nivou Subotice ali moj servis deli vojvodinu sa Novom Sadom i u Sremu ima jedan LG servis. Mi delimo Vojvodinu i mogu da kažem na ovom nivou več se prodaje. I jako retko imam problem sa njima. Ja lično imam LG mašinu i samo preporuku mogu da kažem.

Beko je beko. Ja lično nikad al nikad ne bi kupio Beko.... Ma da ta serija koliko je kvaliteten to već ne znam...
Ne postoji višak alat, samo retko korišten :confusion-confused:

NemanjaCucak2005
Početnik
Pridružio se: Ned Dec 30, 2018 8:57 pm

#3 Post od NemanjaCucak2005 » Uto Jan 21, 2020 7:20 pm

Ja bi lično uzeo LG, dosta je bolji ako se tako može reći od Beko-a, ja sumnjam u Turke :D

Bane016
Početnik
Pridružio se: Pet Nov 15, 2019 4:47 pm

#4 Post od Bane016 » Sre Jan 22, 2020 6:02 pm

Ja imam Beko. I u globalu super radi. Problema nisam imao sa mojom licno.... A da sam ih servisirao jesam al to su modeli stariji od 10godina...
Dok recimo LG jeste LG kao marka.
Medjutimejšn LG ima ulivene programatore i kad nesto nedaj boze rikne tesko se popravlja i mozes da places dok kupujes novu elektroniku koja je papreno skupa...Moze da bude memora da znaci. Poz i srecno u odabiru

Korisnikov avatar
elektricar024
Site Admin
Pridružio se: Ned Maj 15, 2016 1:27 pm
Kontakt:

#5 Post od elektricar024 » Sre Jan 22, 2020 6:33 pm

Bane016 napisao:
Sre Jan 22, 2020 6:02 pm
Medjutimejšn LG ima ulivene programatore i kad nesto nedaj boze rikne tesko se popravlja i mozes da places dok kupujes novu elektroniku koja je papreno skupa...Moze da bude memora da znaci. Poz i srecno u odabiru
Istina. Ali retko kad od LG mašine elektronika dolazi do kvara. Dosta su kvalitetne. Jeste uliven je, ali i to ima razloga zašto. Svakako nije isto servisirati Mercedes i Renault :D Isto tako i LG i Beko
Ne postoji višak alat, samo retko korišten :confusion-confused:

Odgovori