Nista nije problem, samo da se zahvalim ljudima sa ovog foruma!

widuljewic
Početnik
Pridružio se: Sre Nov 27, 2019 8:33 am

Nista nije problem, samo da se zahvalim ljudima sa ovog foruma!

#1 Post od widuljewic » Pon Jan 20, 2020 7:28 am

Dragi forumaši, poč.eo sam da se interesujem za elektroniku i servis pre dve godine. Za to vreme sam kopao po YT kanalima-tutorialima stranim forumima, napredovao sam ali brzinom puža, uvek su postojale dileme, od dijagnostike kvara pa do toga "Zašto neće da se odlemi ovaj ebeni #$@&%*! lem, pa pojačao sam lemlilcu na 350c!". Verovatno bih tako napredavao još 2 godine i izgubio bih interesovanje. Međutim tu jednog lepog dana uskače sasvim slučajno Laslov YT kanal, kao da je neko upalio svetlo u mraku. Nedugo posle, registrovao sam se na električar024, i počeo da Vas smaram noob pitanjima u vezi tranzistora, dioda, merenja. I posle nepunih 3-4 meseca došao sam do nivao da sam otvorio Dell zvučnike (Koji su davali samo visok ton-pištanje). Premerio sve elemente i zaključio da je problem u intergralcu, naručio isti iz Kine. Skinu stari, stavio nov.. uključio struju i, radi :violin: :violin: :violin: . Mojoj sreći nije bilo kraja zato što sam primenio znanje koje sam stekao od Vas dobrih ljudi koji neumorno odgovarate na naše nedoumice. Zato i želim da Vam se svima zahvalim a poslebno Laslu, koji delite Vaše znanje i trošite Vaše vreme kako bi nekoga sa druge strane ekrana naučili nešto. :clap: :clap: :clap:

Korisnikov avatar
Banellone
Početnik
Pridružio se: Sre Dec 05, 2018 11:27 pm
Kontakt:

Re: Nista nije problem, samo da se zahvalim ljudima sa ovog foruma!

#2 Post od Banellone » Sre Jan 29, 2020 8:58 am

Само напред.
Штета што се на форум ретко ко логује.

Поздрав

Odgovori