Pomoc oko audio konektora na Laptopu asus x552m

Odgovori
Milan90
Početnik
Pridružio se: Pon Sep 18, 2017 10:35 am

Pomoc oko audio konektora na Laptopu asus x552m

#1 Post od Milan90 » Uto Dec 05, 2017 9:28 pm

Ljudi treba mi pomoc oko audio konekotra na laptopu asus x552m..ovako : pokidao se konektor u koji se bodu slusalice zvucnici itd...i sada ga vise nema razlemljen je sa ploce taj konektor,od tada ne rade vise ni njegovi standardni zvucnici a ispravni su proverio sam,jel treba nesto da se premosti na onim poljima gde je bio zalemljen taj audio konektor ili sta uraditi a da se taj konektor ne stavlja drugi? zelim bez konektora toga da napravim zvucnike njegove da rade...jer dok je bio konektor zalemljen na plocu zvucnici su radili samo kada se ubode bilo sta u taj konektor onda prorade i ti zvucnici njegovi klasicni,a sada kada je razlemljen ne rade ni oni...

Milan90
Početnik
Pridružio se: Pon Sep 18, 2017 10:35 am

Re: Pomoc oko audio konektora na Laptopu asus x552m

#2 Post od Milan90 » Sre Dec 06, 2017 4:35 pm

Tako je prijatelju, to ni meni nije bilo jasno,naprimer pustim pesmu na www.youtube.com i ne cuje se nista samo pesma ide a nema zvuka,kada utaknem slusalice proradi njegov onaj zvucnik pa radi neko vreme pa prebaci na slusalice pa ponovo on pocne raditi i tako u krug...Resio sam problem nasao sam neki konektor od drugoga modela pa sam nesto izveo i uglavnom radi sada...ali me je i zanimalo jel moze nesto da se prespoji da radi bez toga,hvala ti Danilo na pomoci...

Odgovori