sema za redno vezanu sijalicu kao zastita od kratkog spoja

Ovaj forum je napravljen na osnovu tutoriala na Youtube kanalu Elektro024. Ovde možete postaviti vaše pitanje, odrađene domeće zadatke i sve što je vezano za Arduino tutorial.
Pravila foruma
Ovaj forum je napravljen na osnovu tutoriala na Youtube kanalu Elektro024. Ovde možete postaviti vaše pitanje, odrađene domeće zadatke i sve što je vezano za Arduino tutorial.
Molim sve članove foruma da u ovu temu Vaše pitanje u ovom forumu postavite samo onda ako ima veze sa tutorialom Arduino Projects
Odgovori
laki
Početnik
Pridružio se: Uto Okt 24, 2017 6:47 pm

sema za redno vezanu sijalicu kao zastita od kratkog spoja

#1 Post od laki » Uto Okt 24, 2017 7:11 pm

Veliki pozdrav!
Gledao sam na youtube-u vase savete i jako su dobri i puno mi znace!Sve pohvale za vas rad!!!!Samo nastavite tako!
Meni je potrebna el.sema za dati postavljeni naslov teme tj.redno vezana sijalica kao zastita od kratkog spoja!
Hteo bih da je napravim i ja .Interesuje me da li to "radi" u bilo kojem slucaju kratkog spoja?recimo pored elekrtonike da li mogu tako da probam monofaznu pumpu???Koliko sam razumeo ako se pojavi kratak spoj izmedju faze i nule ne ispada osigurac vec svetli sijalica?
Imam jos i jedan savet!Da stavite taster za probu ispravnosti sijalice!!!Da ne bude neispravna sijalica ,kratak spoj postoji i "ne vidi se kratak spoj" ! Unapred zahvalan! Veliki pozdrav!!!!!!!!!!!!

scarface444
Početnik
Pridružio se: Pon Jul 10, 2017 1:44 pm

Re: sema za redno vezanu sijalicu kao zastita od kratkog spoja

#2 Post od scarface444 » Uto Okt 24, 2017 8:07 pm

Odgovori