Termo buzir

Odgovori
Korisnikov avatar
Player_One
Početnik
Pridružio se: Čet Jan 12, 2017 10:46 pm

Termo buzir

#1 Post od Player_One » Ned Jun 24, 2018 4:09 pm

Pozdrav,
Potreban mi je info iz vasih iskustava, koje termo buzire koristite i dali su kvalitetni, gde ih kupujete.

Obzirom da radim elektroniku na brodovima, cesto je potrebno nastavljati naponske i signalne kablove. Kako su brodovi specificna sredina za rad potrebni su mi jako dobri termoskupljajuci buziri, preferabilno sa lepkom. Do sada sam koristio bernerove, medjutim zadnju isporuku koju smo kupili od predstavnistva termobuziri su jednostavno polu-upotrebljivi. Pod plamenom malog rucnog brenera koji koristim za njih jednostavno gore. Skupljaju se do neke mere, onda pocinju da se sire.

Rayhemove koji znam da su kvalitetni, ovde ne mogu naci u promjerima koji mi odgovaraju, najmanji je 18mm, a meni trebaju od 1,2mm pa do 20mm 2:1

Ako neko ima info gde se mogu kupiti, nebitno srb, hr, bih, eu samo da zavrsavaju posao.

Hvala unaprijed ;)

Bojan
Početnik
Pridružio se: Čet Sep 27, 2018 7:59 pm

Re: Termo buzir

#2 Post od Bojan » Sub Okt 20, 2018 1:19 pm

Pozdrav, posto sam u Francuskoj cesto su mi uskakale reklame svega i svacega pa i buzira, nedavno su se pojavili i ovi
https://www.amazon.fr/Electriques-Therm ... etractable
nemam iskustva sa njima ali planiram da probam, kako mi se cini po svemu sudeci deluje da su bolji od obicnih, e sad ovo je verovatno made is china ali cini mi se i da wurth proizvodi.
Ako neko ima iskustva sa ovim buzirima neka napise

Korisnikov avatar
zokce
Početnik
Pridružio se: Sre Okt 18, 2017 7:57 pm

Re: Termo buzir

#3 Post od zokce » Sub Okt 20, 2018 6:14 pm

To nije obican termobuzir koji samo izoluje. Ovaj ima u sredini i kalaja za lemljenje, vidi se po slikama. Ovim istovremeno vrsis i spajanje lemljenjem i izolaciju spojenih zica.
Без старца нема ударца!

Odgovori