Radni stol

Kafanske priče. Rapsrave diskusije itd...
Odgovori
igerard
Početnik
Pridružio se: Pon Jul 09, 2018 6:18 pm

Radni stol

#1 Post od igerard » Ned Okt 27, 2019 4:52 pm

Pozdrav svima!

Ljudi imam problem! Zena mi je, nakon duge i teske borbe , dopustila da se iz podruma preselim u spavacu sobu i
Zamolio bi članove ako mogu slikati svoje radne stolove, u stvari najvise bi me zanimali oni koji rade u stanovima.

Problem je jer sam dobio uvjet da se to "Uklopi" sto vise u spavacu, pa bi me zanimale ideje polica, stola, drzaca, ladica....

Hvala svima!!!

Korisnikov avatar
Mata
Početnik
Pridružio se: Pet Nov 24, 2017 12:18 am

Re: Radni stol

#2 Post od Mata » Ned Okt 27, 2019 5:31 pm

Ja bih ostao u podrumu...

igerard
Početnik
Pridružio se: Pon Jul 09, 2018 6:18 pm

#3 Post od igerard » Ned Okt 27, 2019 6:52 pm

Bok Mata!

Podrum je problem jer imam premalo mjesta, plus sto u podrumu nemam uticnicu u svom dijelu,
pa moram svaki puta kroz cijeli podrum razvlaciti kabl od perilice do svoga dijela.
Komsijama primjecujem da polako ide na zivce ...

tdroid
Početnik
Pridružio se: Sre Nov 06, 2019 10:17 pm

#4 Post od tdroid » Sre Nov 20, 2019 4:55 pm

Ovisno čime se baviš i koliko ti alata treba uz tebe... po meni najbolji preklopivi stol. Živim od nedavno u manjem stanu sa ženom al sam se ipak snašo za rani stol :D . Nastojao sam maknut sa stola sve što je više moguče i bazirao se na parapetni kanal na zidu u kojem su utičnice 220v, mali regulator napona 0-24 kupljen na ebayu, te sastrane zašrafljen nosač lemilice i lemilica. Za moje potrebe ikada dosta. U ormaru ispred stola imam policu za ostale sitnjarije. Kada je baš potrebno, stol mogu lako preklopiti.

Slika
Slika
Slika
Slika

Korisnikov avatar
zokce
Početnik
Pridružio se: Sre Okt 18, 2017 7:57 pm

#5 Post od zokce » Čet Nov 21, 2019 9:48 pm

Toplo preporucujem da se spavaca soba privede svojoj nameni. I tako hara bela kuga... :hand:
Без старца нема ударца!

Odgovori