Novi članovi

Kafanske priče. Rapsrave diskusije itd...
Odgovori
Korisnikov avatar
tobrago
Početnik
Pridružio se: Ned Maj 27, 2018 6:28 pm

Novi članovi

#1 Post od tobrago » Ned Maj 27, 2018 6:41 pm

Pozdravljam sve na forumu. Ja sam iz Beograda, elektronikom se bavim iz hobija ali zbog drugog posla sve slabije. Veliki sam ljubitelj audio uređaja dekova, pojačala, gramofona trakaša i tako dalje. Mislim da ćemo se lepo slagati i uživati u elektronici. ;)

Pozdrav
tobrago

Nesa986
Početnik
Pridružio se: Uto Nov 21, 2017 12:17 pm

Re: Novi članovi

#2 Post od Nesa986 » Ned Maj 27, 2018 8:00 pm

Dobrodosao na forum tobrago, i ja mislim da cemo se lepo slagati na forum. Pozdrav od mene Nesa986

Korisnikov avatar
tobrago
Početnik

#3 Post od tobrago » Ned Maj 27, 2018 8:45 pm

Od Sony-a imam neka servisna upustva u pdf formatu. Pa sam rad da otvorim temu i da postavim spisak ima toga dosta što od televizora, pojačala, dekova, minidiskova i cd-va i vokmena i tako dalje. Nešto gledam teme i razmišljam gde da to postavim to jest koju temu da otvorim sa servisnim upustvima. Na fb san otvorio grupu Hi-Fi i tu nože da se nađu neka serv. upustva, naravno u grupu možete i vi da se priključite. :)

Korisnikov avatar
zokce
Početnik
Pridružio se: Sre Okt 18, 2017 7:57 pm

#4 Post od zokce » Ned Maj 27, 2018 8:58 pm

Dobrodosao na forum!
Sto se tice velikodusne ponude, mozes da otvoris temu tamo gde mislis da bi bilo adekvatno, i objavis spisak uredjaja za koje imas seme.
Без старца нема ударца!

Korisnikov avatar
tobrago
Početnik

#5 Post od tobrago » Ned Maj 27, 2018 9:05 pm

zokce napisao:
Ned Maj 27, 2018 8:58 pm
Dobrodosao na forum!
Sto se tice velikodusne ponude, mozes da otvoris temu tamo gde mislis da bi bilo adekvatno, i objavis spisak uredjaja za koje imas seme.
Hvala na dobrodošlici, pogledao sam rubriku "Audio Servis" ali ne mogu da otvorim novu temu. :)

Korisnikov avatar
zokce
Početnik
Pridružio se: Sre Okt 18, 2017 7:57 pm

#6 Post od zokce » Ned Maj 27, 2018 9:10 pm

U servisnoj zoni ne mozes da pises i otvaras teme. To je za servisere, ostali clanovi u servisnoj zoni mogu samo da citaju postove servisera.
Pronadji dole nize u ostalim zonama.
Без старца нема ударца!

Bojanm81
Početnik
Pridružio se: Ned Jul 08, 2018 4:04 pm

#7 Post od Bojanm81 » Ned Jul 08, 2018 6:54 pm

Pozdrav svima Vama. Ja sam Bojan okolina Kruševca sam. Povratnik sam na elektroniku i tu sam kod Vas nadahnucem Youtube kanal elektro024, ovom prilikom pozdravljam sefa foruma. Zanima me sve što radi na struju, popravljam bojlere tea peci usisivače... A elektronoka me zanima iz hobija. Takodje i eeprom-ovi. Pozzz

MrKinetic
Početnik
Pridružio se: Čet Nov 01, 2018 2:21 pm

#8 Post od MrKinetic » Čet Nov 01, 2018 10:43 pm

Veliki pozdrav svima...evo i ja da vam se pridruzim...Elektricar.. Nego..ineteresuje me..kada ce biti novih klipova?

Odgovori