Pomoc oko izbora ves masine

Odgovori
Sveta87
Početnik
Pridružio se: Uto Jun 27, 2017 10:57 pm

Pomoc oko izbora ves masine

#1 Post od Sveta87 » Sub Sep 07, 2019 10:46 am

Pozdrav svim forumasima. Potrebna mi je pomoc oko izbora ves masine. Ogranicesn sam sa prostorom pa mi odgovara samo sa gornjim punjenjem. Do sada sam koristio whirpool i to bas onu o kojoj je Laslo snimao video :D ali bi ih izbegao u sirokom luku.

Preporucena mi je ova Candy .https://www.bcgroup-online.com/ves-masi ... 2d_s-47354.

Ako imate nekih preporuka hvala unapred.

Korisnikov avatar
Banellone
Početnik
Pridružio se: Sre Dec 05, 2018 11:27 pm
Kontakt:

Re: Pomoc oko izbora ves masine

#2 Post od Banellone » Sub Sep 07, 2019 1:18 pm

Drugar ima istu, zadovoljan je.

Pozdrav

Sveta87
Početnik
Pridružio se: Uto Jun 27, 2017 10:57 pm

Re: Pomoc oko izbora ves masine

#3 Post od Sveta87 » Pet Okt 11, 2019 10:27 pm

Posle mesec dana koriscenja ove ves masine resio sam da vam iznesem moje utiske.
Mislio sam da kupim pre svega Gorenje ali mi je ova Candy iskocila u prvi plan zato sto je bila na akciji i imala je 5 godina garancije, mislim da sam napravio odlican izbor. Masina lepo pere, isprobao sam skoro sve programe, ono sto je zanimljivo staje 8 kg vesa. Makaze za otvaranje bubnja imaju opruge i skroz polako se otvaraju, ne morate da brinete da li ce vam prebiti prste kao kod Whirpool-a recimo. Ono sto mi je najvise zapalo za oci, jeste jaca konstrukcija, svi znamo da ove masine imaju oslanjanje na limove koji vremenom korodiraju i masina pocinje polako da se raspada, ovde je mnogo jaca konstrukcija i ne skidaju se celokupne stranice. Jedina mana je sto je malo bucnija, ali to je zanemarljivo u odnosu na muke koje sam imao sa prethodnom whirpool masinom.

Pozdrav svim forumasima, pratim vas cesto ali ne ucestvujem toliko u diskusijama.

Odgovori